BEEO KEÇİBOYNUZU HAM BAL PROPOLİS 190GR (dcu2018157)

Marka : BEEO
Fiyat : ₺30,00(KDV Dahil)
₺30,00 'den başlayan taksitlerle

190GR​

:

Günlük hayatın koşturmacası içinde kimi zaman öğün geçiştirmek, kimi zaman da öğün aralarındaki tatlı kaçamaklar için atıştırmalıklara başvururuz. Bu ritim içinde çoğu zaman yediklerimize dikkat etmeyiz bile... 

Keçiboynuzu, ham bal ve propolisin besleyiciliğini aynı kavanozda birleştiren, helal sertifikalı BEE’O Keçiboynuzu, Ham Bal, Propolis Karışımı hem doğal, hem de aradığınız lezzette! Gerek sabah kahvaltılarında, öğün aralarında enerji depolamak, doğal yollarla tatlı ihtiyacını karşılamak isteyenler, gerekse çocukların tatlı düşkünlüğüne karşı koyamayan ve alternatif yollar arayan anneler için çözüm artık yanı başınızda! 

Ürün içeriği: Ham Bal (%87), Keçiboynuzu (%12), Propolis (%1)

Tüketim Önerisi: Yetişkinler günde 3 tatlı kaşığı, çocuklar günde 1 tatlı kaşığı tüketerek günlük propolis ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olabilir. Doğrudan veya ekmek üzerine sürerek, yoğurt, süt vb. sevdiğiniz gıdalara karıştırarak tüketebilirsiniz.

Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Ürünü kuru bir ortamda, oda sıcaklığında (yaklaşık 22°C) saklayınız, daha yüksek sıcaklıktan koruyunuz. Raf ömrü 24 aydır.

Uyarı: Arı ürünlerine karşı alerjisi olan bazı hassas kişilerde alerjik bir etkiye sebep olabilir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.