DOĞAL DOKTORUM ORGANİK SOĞUK SIKIM HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI 337ML (dcu2018788)

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺40,00(KDV Dahil)
₺40,00 'den başlayan taksitlerle

337ML

SOĞUK SIKIM ORGANİK HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

:

Hindistancevizi nin meyvelerinin iç kısmının, asla 27 derecenin üzerine çıkılmadan soğuk sıkım usülüyle sıkılmasından elde edilen, ve aslında tüm dünyanın bildiği son derece güzel bir markanın bizler için taa Filipinlerden sofranıza kadar getirdği bir kavanoz güzellik :)

 

 

Hindistancevizi Yağı zor bir ürün. Adil ticaret, Soğuk Sıkım, Extra Virgin, En Saf, Raw, şu bu o, üzerine herşeyi yazmak kolay, ama...
Türkiye ve Türkler olarak hindistancevizini biz keşfetmedik, en iyisini, işlemenin en doğru metodunu biz biliriz diye uçmadık kaçmadık. Bileği bükmeye çalışmadan öptük ve organik/adil tarım uygulamaları kullanan, dünyanın en kaliteli diye bilinen markasıyla bir anlaşma yaptık. Kendi markamızla herkese sunabilmek için izin aldık. İster yemeğinizde ister cildinizde kullanabilesiniz diye Organik sertifikasıyla karşınızda. Bizce bir kere deneyin bakalım siz de bizimle aynı fikirde misiniz :) 
 
Ek olarak son yapılan analiz değerlerimizde, ürünümüzün %49 Laurik Asit içerdiği belgelenmiş oldu, ki bu çok çok ama çok güzel bir şey :)
Ürünümüz 337ml dir
 
Menşei:Sri Lanka