TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır.  Fakat siz değerli müşterilermizin memnuniyetini önemsediğimiz için sevkiyatı yapılmamış siparişlerinizi iptal etme hakkı tanıyoruz

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde dogalciftlikurunleri.com'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, Yurtiçi Kargo'ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir. 

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?

  • Kargoda ambalajı bozulmuş, son kullanma tarihi geçmiş ürünleri iade edebilirsiniz.

 

 Ürünümü iade talebinde bulunmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Lütfen iade işlemi için, ürünü dogalciftlikurunleri.com'a göndermeden önce iade@dogalciftlikurunleri.com’a, iade nedeniniz ile iade etmek istediğiniz ürün bilgisini, eğer ürün kırılmış / bozulmuş ise ürün görseli ile birlikte mail olarak gönderiniz. Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürünün kırılması halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Ürünler mutlak suretle orjinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte, soğuk ürünler için buz aküleri dondurularak ve uzay poşetiyle, kırılma tehlikesi olan ürünler için pat pat poşet ile sarılarak iadesi yapılmalıdır. Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orjinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

 Kargo şirketine nasıl ulaşıp, ürünü nasıl vereceğim?

Yurtiçi Kargo'ya aşağıda belirtildiği gibi ulaşabilirsiniz. Gönderim aşamasında kargo görevlisine alıcının  "Karşı Ödemeli" olarak BVS GRUP GIDA LTD. ŞTİ. olduğunu belirtmeniz yeterlidir, ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz. 

  •  

Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında 0312 217 60 66 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Ürün İade Adresi: Yaşamkent Mah. 3158. Cad. No:32C/14 Çankaya ANKARA

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR