MİSBAHÇE AHUDUDU ÇEKİRDEĞİ YAĞI 30ML (dcu2018795)

Marka : MİSBAHÇE
Fiyat : ₺90,00(KDV Dahil)
₺90,00 'den başlayan taksitlerle

Cildi güneşten koruyan, serbest radikallerle savaşan antioksidan kaynağı, A,E,C vitaminleri açısından zengin Ahududu Çekirdeği Yağı yaz aylarının vazgeçilmezi! Ahududu Çekirdeği Yağı doğal olarak UVB ve UVC ışınlarına karşı korurken, UVA için de limitli bir koruma sağlar. Meyve çekirdeği yağlarında en fazla alfa linolenik asidi (%30) değerine sahiptir. Bu özelliğiyle gözenekleri tıkamadan, yağlandırmadan, cilt bariyerini artırır, ciltte nem tutmaya yardımcı olur. Ellagik asit içeriğiyle kolajen bozulmasına engel olur.

E vitamini açısından zengin yapısıyla yaşlanma belirtilerini ortaya çıkaran güneşin ve çevrenin etkilerine karşı cildi korur, kolajen ve elastin üretimine destek olur.

Güçlü bir yaşlanma karşıtı bakım ajanıdır. Cildin, canlı ve genç görünmesine yardımcı olur.

Doğu Avrupa’daki ahududu çekirdeklerinden soğuk sıkma yöntemi ile elde edilen Misbahçe Ahududu Çekirdeği Yağı, salatalığımsı taze kokusu ve sarı rengiy kuru bir yağdır. Ciltte emilimi orta derecedir. Tek başına veya Kuşburnu Çekirdeği Yağı’yla karıştırılarak kullanılabilir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

İçindekiler: Rubus Idaeus Seed Oil

*Doğal olarak uçucu yağların içeriğinde bulunur.

Doğal olarak içerdiği alerjenler: Yoktur

 

Uyarılar

Haricen kullanım içindir. Tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Serin yerde saklayınız.

:
   • ·        %100 ahududu çekirdeği yağıdır

    ·        Yaşlanma, kırışıklık ve güneş zararına karşı savaşır

    ·       Nemlendirmeye yardımcı olur

    ·        Antioksidan etkisi vardır

    ·        Cilt için zengin besin kaynağıdır

    ·        Tüm cilt tipleri için uygundur

  •  

  • Sabah/ akşam tercih ettiğiniz bir doğal sabunla yüzünüzü yıkayıp tonik olarak gül suyunu cilde sürdükten sonra (tercihen cilt hala gül suyu ile nemliyken) temiz parmak uçları ile 3-4 damla yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayınız. Mikro dolaşımı hızlandırmak ve daha canlı bir görünüme sahip olmak için masaj yaparak uygulayınız.