MİSBAHÇE NEMLENDİRİCİ KIZARIKLIK KARŞITI AKTİF YÜZ SUYU 100ML (dcu2018818)

Marka : MİSBAHÇE
Fiyat : ₺190,00(KDV Dahil)
₺190,00 'den başlayan taksitlerle

Doğanın kendi mucizeleri ve gücünün bir araya gelmesiyle formüle edilen Misbahçe Nemlendirici Kızarıklık Karşıtı Aktif Yüz Suyu, size ihtiyacınız olan nemi kazandıran bir bakım vaadediyor. Formülündeki değerli aktifler sayesinde cildi neme doyururken içeriğindeki Şizandra Üzümü güneşin bıraktığı gerginliği almaya, ve tonlamaya yönelik bakım yapıyor. Chlamydomonas Acidophila (Mikro-Alg) ise en ekstrem koşullarda bile yetişebilmesi sebebiyle Nemlendirici Kızarıklık Karşıtı Aktif Yüz Suyu’nun en değerli içeriklerinden biridir; aminoasitlerce zengindir; A,B,C,E vitaminlerini içerir.
İçindekiler : Rosa Damascena Flower Water, Pelargonium Graveolens Flower/Leaf/Stem Water, Aloe Barbedensis Leaf Juice, Glycerin, Hyaluronic Acid, Propanediol, Chlamydomonas Exract, Aqua, Helichrysum Italicum Flower Water, Schizandra Sphenanthera Fruit Extract, Maltodextrin, Citric Acid, Caprylhydroxamic Acid, Glyceryl Caprylate

Uyarılar: Haricen kullanım içindir12 ay içinde tüketilmesi tavsiye edilir.

:
Yüzünüzü cilt tipinize uygun olan sabunlarımızla temizledikten sonra 10-15 cm uzaktan tüm yüze spreyleyin, cildin emmesini bekleyin. Sonrasında günlük kreminizi veya cilt bakım yağınızı uygulayabilirsiniz. Gün içerisinde dilediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Soğuk ortamda saklamanız durumunda ferahlatıcı bir his verir. Göz ile temasından kaçının.