SOLTİS ORGANİK GÜNEŞ SONRASI LOSYON E VİTAMİNLİ 100ML
SOLTİS ORGANİK GÜNEŞ SONRASI LOSYON E VİTAMİNLİ 100ML

SOLTİS ORGANİK GÜNEŞ SONRASI LOSYON E VİTAMİNLİ 100ML (dcu2020018)

Marka : SOLTİS
Fiyat : ₺130,00(KDV Dahil)
₺130,00 'den başlayan taksitlerle

100 ML

İçeriğindeki saf Aloe Vera, beyaz ve hassas tenlerde uygulama sonrası ciltte oluşan reaksiyona bağlı olarak kızarıklık yapabilir ancak belli bir süre sonra cilt yatışır, kızarıklık geçer ve ipeksi pürüzsüzlüğe kavuşur!

Kullanım şekli:

 

Özellikle güneşlenme sonrası cildin kaybettiği nemi geri kazanması için duş sonrası losyonu kullanmanızı tavsiye ederiz. Cildi serinletir ve rahatlatır. 6 aylık bebeklerden itibaren her yaş grubu için kullanılabilir.

:

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinin:

Güneş sonrası losyon kullanmak en az güneş altında uyguladığımız koruma kadar önemlidir. Losyon formülü tamamen organik olup, sizi doğal olarak korur ve her yaş grubu için kullanımı uygundur.
Cildimizi çok uzun süre güneşe maruz bırakmak, doğal bariyerimiz olan deriye zarar vermek demektir. Özellikle hassas ciltler güneşlenme esnasında nem kaybeder ve güneşlenme sonrasında cilt kurur, gerilir ve hassaslaşır. Soltis Güneş Sonrası Losyon size tam da bu noktada yardımcı olur, cildinizin nem kaybını telafi ederek cildinizi korur ve besler. Dolayısıyla genç ve sağlıklı bir cilt görünümüne sahip olursunuz. İçerdiği E vitamini, aloe vera, jojoba, nar çekirdeği, argan, hindistan cevizi yağı gibi doğal bitkisel bileşenleri sayesinde, cildiniz ihtiyacı olan neme kavuşur ve beslenir. Asla sağlığınızı tehdit edecek bileşenler barındırmaz.

E vitamini cilt, saç ve bağışıklık sistemi sağlığımız için son derece önem taşımaktadır. Biz de bunun bilincinde olarak, ürünlerimizde E vitamini kullanıyoruz. Yaşlanma karşıtı özelliği de olduğu bilinen bu vitamin cildinizi korur, deri üzerindeki sağlıksız hücreleri onarır ve yeniler.

 

Siz de E vitamini yönünden zengin olan ürünlerimizi kullanarak cildinizi koruyun ve yaşlanma sürecini geciktirin.